Slovenská verzia Anglická verzia

Vítame Vás na našich stránkach

Ponúkame Vám ubytovanie v 2 útulných apartmánoch  

- kapacita 8 pevných lôžok a 6 prísteliek


-  ideálne miesto pre rodiny s deťmi,

- miesto pre oddych, pohodu a relax

- poskytujeme regionálne zľavy s kartou Liptov region card, Gopass kartou

-  poskytujeme mimosezónne akcie / gril párty, guláš párty /

- wifi internet - zadarmo

Nachádzame sa v tichej mestskej časti Liptovského Mikuláša Demänová - Bodice -  vstup do Demänovskej Doliny. Od nás je najväčšie lyžiarske stredisko Jasná vzdialené len 9 km a najväčší otvorený aquapark v Európe Tatralandia 5 km. Mesto Lipt.Mikuláš so svojimi kultúrnymi pamiatkami je vzdialené 3 km. Naša poloha v strede Liptova je výhodná aj pre návštevy ostatných atrakcií, ktoré Liptov ponúka.

 V  našej ponuke sú 2 samostatné, štýlovo zariadené apartmány:

Apartmán Martin na prízemí

Apartmán Marika /štúdio/ v podkroví!!!

 Hostia majú k dispozícií  veľkú záhradu /4000 m2 /, jazierko s rybami,  spodkom záhrady preteká potok.  Taktiež si môžu vychutnať grilovačku v 2 altánkoch s grilom so  záhradným nábytkom. Pre najmenšie detičky máme k dispozícii pieskovisko, preliezky, hojdačky, šmýkačka, trampolína, hračky. Počas letných horúcich dní sa možete ochladiť vo vonkajšom vyhrievanom relaxačnom bazéne.

Parkovisko je uzavreté  pre 4  autá. Je bezplatné.  Vaši domáci milácikovia sú u nás vítaní !!!  

Stravu neposkytujeme.  Každý apartmán má kompletne zariadenú kuchynku, v ktorej si pripravíte chutné pokrmy. Jej súčasťou je elektrický sporák, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička, hriankovač a jedálenské posedenie. V bezprostrednej blízkosti natrafíte tiž na reštauračné zariadenia, ako aj obchod s potravinami a autobusovú zastávku.

Tešíme sa na Vašu návštevu,
Majka s rodinou

follow me on facebook
APARTMÁNY MAJKA, Demänová - Bodice 28, 031 01 Liptovský Mikuláš, Tel.: +421 908 965 391, Email: apartmanymajka@gmail.com